Wallmonkeys FOT-32598418-48 WM142986 Colorful Paint Splashing Isolated on White Peel and Stick Wall Decals, 48" H x 44" W-Extra Large
★★★★★ 4.8 24 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.salutcle.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Choose from a wide selection of decals in multiple sizes, perfect for any room or setting.
Size 48"H x 44"W - Extra Large
Color White
Shape Irregular
Theme Colorful
Pattern Floral
Brand Name Wallmonkeys
Unit Count 1.0 Count
Finish Type Painted
Item Weight 4.54 g
League Name ncaa
Reusability Single Use
Manufacturer Wallmonkeys
Model Number FOT-32598418-48
Material Type Vinyl
Item Type Name Wallmonkeys WM142986 Colorful Paint Splashing Isolated on White Peel and Stick Wall Decals (48 in H x 44 in W)
Item Dimensions 0.1 x 44 x 48 inches
Number of Pieces 1
Subject Character Bubble
Additional Features Reusable
Age Range Description Adult
Surface Recommendation Wall
Manufacturer Part Number FOT-32598418-48
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
24 ratings | 10 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (21)
4 stars
2% (0)
3 stars
1% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (2)